Karrier

arbejdsudleje_ansogere

Legyen a munkatársunk!
Aktuális álláslehetőségek az AndreasAgro Zrt-ben:

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

DÁN NYELVTUDÁSSAL

Az AndreasAgro skandináv tulajdonú, dinamikusan bővülő, perspektivikus, munkaerő-piaci szolgáltató részvénytársaság keres ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRSAT DÁN nyelvtudással fő- vagy mellékállású munkakörbe a Budapest, Kapás utcai irodaházban található irodájába.

Feladatok:
  • beérkező vevői hívások fogadása
  • kimenő hívások kezdeményezése
  • kapcsolattartás vevőkkel
  • fordítások elkészítése
  • ügyintézések különböző szerveknél
  • együttműködés a Szervezési és Ügyfélszolgálati osztállyal
  • dokumentálás CRM rendszerben
Elvárások:
  • legalább középfokú dán nyelvtudás (szóban és írásban)
  • legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • precizitás és kiváló adminisztrációs készségek,
  • kiváló kommunikációs készség
Előny:
  • felsőfokú végzettség
  • ügyfélkapcsolati tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos, hosszútávú munkalehetőség
  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő vállalatcsoport háttértámogatása
  • jó hangulatú csapat

Jelentkezés a pályázott munkakör megjelölésével a tárgy rovatban, e-mailben (kizárólag word vagy pdf formátumú) fényképes önéletrajzzal, munkatapasztalat részletes leírásával, fizetési igény megjelölésével.

E-mail cím:  dancv@andreasagro.com

Kövess minket!